Půjčování veteránů

Ve sbírce veteránů rodiny Samohýlů se v současnosti nachází více jak 300 kusů historických vozidel v různém technickém stavu. Jedná se především o osobní vozy, ale i nákladní, dodávkové, bojovou techniku a množství motocyklů. Časové rozpětí  původu těchto vozidel je z celého období motorismu, od samotných počátků až po současnost. Mnoho těchto vozidel je k nahlédnutí ve fotogaleriích na www.samohylmotorveteran.cz/sbirka/ a další postupně přidáváme. Naše firma má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s touto činností, jenž je nadále rozvíjena a zkvalitňována.

Nabídka vozidel k zapůjčení:

  • Pro účely filmování. Jak filmů, tak třeba i reklam nebo různých firemních spotů. Jsme schopni obsadit jakýkoliv časový úsek z historie motorismu. Vozidla dopravíme na místo natáčení vlastní dopravou. Jsme schopni zajistit zaškolenou obsluhu těchto vozidel, zaškolit účinkující a přizpůsobit se plně požadavkům objednavatele. Specializujeme se na období 1. a 2. světové války. Jako jediní vlastníme například dobové automobily čelních představitelů komunistického režimu ze 70tých a 80tých let minulého století (Čajka a ZIL). Níže přikládáme skeny fotografií z filmů, kde tyto vozy účinkovaly a zároveň se omlouváme za nízkou kvalitu těchto fotografii z minulosti.
  • Pro účely různých výstav. Nemusí to být jen výstavy z historie motorismu, ale i různé tematicky zaměřené, kde krásné automobily slouží pro zvýraznění efektu výstavy. Máme k dispozici velmi ucelenou kolekci vozů Mercedes, Bugatti či Laurin & Klement. Je možnost i zapůjčení různých dobových artefaktů pro lepší vyznění expozice. Opět dopravíme vozy na místo konání výstavy a pomůžeme s její realizací.
  • Omezeně a po zvážení, krátkodobě půjčíme vozidla na významné firemní akce.

Při zapůjčení vozidel zajistíme i jejich pojištění u Servisní pojišťovny a.s. ( viz www.servisnipojistovna.cz) na dobu zapůjčení.

Dokážeme se kreativně přizpůsobit různým požadavkům a nárokům našich zákazníků.

Pokud potřebujete další, či doplňující informace, kontaktujte nás:

Radek Šrubař

Tel: +420 777 338 446

Mail: veteran@samohyl.zlin.cz